HYDRO-ERA
FLASH
O nas  Początki działalności firmy HYDRO-ERA sięgają 2002 roku. Początkowo skupialiśmy się na sprowadzaniu artykułów instalacyjno-sanitarnych z Italii, gdzie siedzibę ma nasza rodzinna firma YDRO-REX S.U.R.L

W 2014 roku nasza firma zmieniła siedzibę spółki na ul.Wojska Polskiego 9 która mieści się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec w Inkubatorze Nowoczesnych Technologii. Dzieki tej zmianie mogliśmy znacząco rozwinąć nasze możliwości technologiczne, magazynowe oraz logistyczne.
Z roku na rok poszerzaliśmy naszą ofertę handlową o nowe innowacyjne produkty, starając się tym samym dostosować do zapotrzebowania rynku. Obecnie współpracujemy z wieloma uznanymi dostawcami z całej Europy gwarantującymi produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Jesteśmy zgranym zespołem. Cechuje nas rzetelność, sumienność, zawsze starmy się podejść do klienta indywidualnie i wyjść naprzeciw jego zapotrzebowaniu. Atutem naszej firmy jest przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów, dostępność towaru, szybka realizacja zamówień.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. W przypadku pytań służymy pomocą.